Lastiğinizdeki Güvenceniz!

30 yılı aşkın süredir lastik sektöründe öncüyüz. Tekirdağ Süleymanpaşa’da, Bridgestone, Lassa ve Dayton markalarıyla kaliteyi ve güvenceyi sunuyoruz. Her lastikte uzmanlık, her hizmette mükemmeliyet arayışı içindeyiz. Aracınızın güvenliği için doğru adres burası!

30 yılı aşkın süredir lastik sektöründe hizmet veren Engin Rot Balans, Tekirdağ Süleymanpaşa’da siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. İstanbul Güngören’de başladığımız bu yolculuğa, Tekirdağ’da Bridgestone, Lassa ve Dayton markalarıyla devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz arasında lastik satışı, rot balans, lastik değişimi, far ayarı, jant düzeltme ve lastik tamiri bulunmaktadır. Uzun yılların deneyimi ve uzman ekibimizle, aracınızın lastik ve jant ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktayız.

Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak görüyor ve her bir hizmetimizi bu ilke doğrultusunda sunuyoruz. Güvenilir, kaliteli ve hızlı hizmet arayışında olan herkesi mağazamıza bekliyoruz.

Bize olan güveniniz için teşekkür ederiz.

Yolculuğunuzda Size Eşlik Edelim!

30 yılı aşkın deneyimimizle, aracınızın lastik ve bakım ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılıyoruz. Tekirdağ Süleymanpaşa’da kalite, güvence ve uzmanlıkla yanınızdayız.