Rot Balans hizmetlerine 1992 yılında İstanbul Güngören'de baslayan Mustafa ENGİN kısa zamanda kendini kanıtlamış, 1998 yılında İstanbul Güngören'de kaliteli ve hızlı hizmet veren bir nokta haline gelerek ticari hayatına devam etmektedir.

Lastikçi Mustafa ENGİN lastik tamiri hizmetiyle başlamış olup, zaman içerisinde jant-lastik, ikinci el jant-lastik satisi ve kaliteli hizmetiyle bölgesinde ses getirir hale gelmiştir.

DUNLOP bayiliğini bünyesine katarak ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir. Geçirdiğimiz 25 yılda sürekli kendini yenileyen ve iş disiplini ile geniş bir portföyde söz sahibi olmayı başarmıştır.

1998 yılı başından itibaren Güngören'de hizmet veren Engin Rot Balans , Dunlop Lastik Satışı, Jant Satışı, Rot Balans, Lastik Değişimi, Jant Düzeltme, Far Ayarı ve Akü Satışı yapmaktadır.

Kurumsal Amacımız

Firmamızın tüm süreçlerinin çalışanlarımızın da katılımı ile sürekli olarak iyileştirilmesi, karşılıklı güven ve saygının esas olduğu, firmamızın performansı ve itibari konusunda herkesin kendini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamı sağlanarak verimliliğin arttırılması, müşterilerimizin beklentilerini en iyi sekilde karşılayabilecek ürün ve hizmet sunulmasıdır.

Ürün kapasitesi ve rekabet gücünü sürekli arttırarak daha fazla tüketiciye ulaşmayı hedefleyen firmamız geleceğe güvenle bakmaktadır.